28 augustus 2018
Hoofdsponsor

2018

De complete uitslagen van 2018 vind je op de site van Racetimer. Daar kan je zoeken op je naam en zie je precies op welke plek je bent geëindigd, en vind je ook een persoonlijke video van je eigen finish.

Hieronder per categorie de top-15.

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden.
Bruto tijd: de tijd vanaf het start signaal.
Netto tijd: de tijd gerekend vanaf het moment dat je de start hebt gepasseerd.

 

Meisjes 1,5 km

Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Jasmijn van Steenpaal 448 00:07:04 04:43 Harmelen, Netherlands Meisjes 1
2 Zita Russel 431 00:07:10 04:47 Ashurst Wood, Netherlands Meisjes 2
3 Ninthe Geurtsen 24 00:07:13 04:49 Vleuten, — Meisjes 3
4 Claudia van Lieshout 449 00:07:22 04:55 Utrecht, Netherlands Meisjes 4
5 Elin Zomer 35 00:07:29 05:00 Maarssen, — Meisjes 5
6 Merel van den Voort van den Kleij 470 00:07:35 05:03 De Meern, Netherlands Meisjes 6
7 Loïs Aret 21 00:07:37 05:05 Maarssen, — Meisjes 7
8 Evi Delies 23 00:08:06 05:24 Maarssen, — Meisjes 8
9 Isa Drenth 452 00:08:09 05:26 Maarssen, Netherlands Meisjes 9
10 Lieke Ananias 471 00:08:09 05:26 Maarssen, Netherlands Meisjes 10
11 Muus Leenstra 26 00:08:10 05:27 Maarssen, — Meisjes 11
12 Puck Schieveen 30 00:08:15 05:30 Maarssen, — Meisjes 12
13 Elina de Leeuw 27 00:08:17 05:32 Amsterdam Zuidoost, — Meisjes 13
14 Lilian Groot 25 00:08:23 05:36 Amsterdam, — Meisjes 14
15 Isabel van Meerveld 445 00:08:30 05:40 Maarssen, Netherlands Meisjes 15

 

Jongens 1,5 km

Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Guus Lemmens 434 00:06:11 04:07 Netherlands Jongens 1
2 Stijn Aret 2 00:06:15 04:10 Maarssen, — Jongens 2
3 Maxim Zouteriks 20 00:06:17 04:11 Maarssen, — Jongens 3
4 Luuk Huiting 10 00:06:25 04:17 Maarssen, — Jongens 4
5 Yuri Ris 15 00:06:39 04:26 Vleuten, — Jongens 5
6 Sem de Visser 18 00:06:56 04:37 De Meern, — Jongens 6
7 Luuk van Meerveld 13 00:06:57 04:38 Voorthuizen, — Jongens 7
8 Minne de Goede 7 00:07:01 04:41 Oud Zuilen, — Jongens 8
9 Roman Ernst 473 00:07:02 04:42 Maarssen, Netherlands Jongens 9
10 Ivo van Ekeren 442 00:07:08 04:46 Maarssen, Netherlands Jongens 10
11 Max Kuijpers 443 00:07:10 04:47 Maarssen, Netherlands Jongens 11
12 Mick-Sean Cornelissen 480 00:07:23 04:55 Maarssen, Netherlands Jongens 12
13 Jayden van Elburg 5 00:07:29 04:59 Maarssen, — Jongens 13
14 Kai Huiting 11 00:07:39 05:06 Maarssen, — Jongens 14
15 Gijs Brands 458 00:07:43 05:09 Maarssen, Netherlands Jongens 15

 

Meisjes 3 km

Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Merlijne van Doorn 54 00:12:57 04:19 Zeist, — Meisjes 1
2 Lara de Vugt 71 00:13:00 04:20 Maarssen, — Meisjes 2
3 Jackie Vissers 69 00:13:05 04:22 Nieuwersluis, — Meisjes 3
4 Lou van Iperen 75 00:13:57 04:40 Maarssen, — Meisjes 4
5 Frederique Grimbergen 72 00:14:15 04:45 Maarssen, — Meisjes 5
6 Marinn Vermelis 81 00:15:03 05:01 Maarssen, — Meisjes 6
7 Lieke Opgenoort 65 00:15:14 05:05 Maarssen, — Meisjes 7
8 Bo Leenstra 62 00:15:30 05:10 Maarssen, — Meisjes 8
9 Sabine Wittop Koning 60 00:15:39 05:13 Maarssen, — Meisjes 9
10 Kaitlyn Groot 56 00:15:39 05:13 Amsterdam, — Meisjes 10
11 Lotte Klomp 481 00:15:40 05:14 Tienhoven, Netherlands Meisjes 11
12 Nastasja Barendrecht 49 00:15:49 05:17 Maarssen, — Meisjes 12
13 Isabella Frissen 435 00:15:50 05:17 Maarssen, Netherlands Meisjes 13
14 Anna Pietersma 66 00:15:51 05:17 Maarssen, — Meisjes 14
15 Linde Heijmans 57 00:15:51 05:17 Maarssen, — Meisjes 15

 

Jongens 3 km

Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Harm Welleweerd 472 00:12:13 04:05 Westbroek, Netherlands Jongens 1
2 Floris de Leeuw 42 00:12:14 04:05 Maarssen, — Jongens 2
3 Bram Bost 38 00:13:05 04:22 Maarssen, — Jongens 3
4 Tim van Ekeren 441 00:13:09 04:23 Maarssen, Netherlands Jongens 4
5 Ryan van Oudheusden 43 00:13:33 04:31 De Meern, — Jongens 5
6 Philip van Lieshout 450 00:13:35 04:32 Utrecht, Netherlands Jongens 6
7 Tim Rutten 45 00:13:49 04:37 Maarssen, — Jongens 7
8 Ole de Guede 453 00:13:55 04:39 Oud Zuilen, Netherlands Jongens 8
9 Bram van de Ruit 461 00:13:56 04:39 Utrecht, Netherlands Jongens 9
10 Lucas Corstens 465 00:13:57 04:39 Maarssen, Netherlands Jongens 10
11 Sven van de Ruit 460 00:14:01 04:41 Utrecht, Netherlands Jongens 11
12 Ramses Boomsma 446 00:14:42 04:54 Maarssen, Netherlands Jongens 12
13 Jiks Akveld 37 00:15:31 05:11 Maarssen, — Jongens 13
14 Jens de Lange 41 00:15:36 05:12 Maarssen, — Jongens 14
15 Stijn Rutten 46 00:15:38 05:13 Maarssen, — Jongens 15
 

Vrouwen 5 km

 
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Karin Nieuwenhuijsen 199 00:16:44 03:21 Veenendaal, — Vrouwen 1
2 Lorraine Bruin 675 00:18:50 03:46 IJsselstein, Netherlands Vrouwen 2
3 Carolien Kloek 484 00:19:26 03:54 Bilthoven, Netherlands Vrouwen 3
4 Vivianne Steegstra 216 00:20:42 04:09 Nieuwegein, — Vrouwen 4
5 AMy-Jill Cornelissen 650 00:21:11 04:15 MAarssen, Netherlands Vrouwen 5
6 Sanne Jacobs 189 00:21:33 04:19 Utrecht, — Vrouwen 6
7 Vera Hocbers 519 00:21:36 04:20 Utrecht, Netherlands Vrouwen 7
8 Nila Stam 215 00:21:52 04:23 Maarssen, — Vrouwen 8
9 Carolina Verspij 627 00:22:24 04:29 Maarssen, Netherlands Vrouwen 9
10 Conny de Soeten 212 00:22:59 04:36 Utrecht, — Vrouwen 10
11 Jolanda van den Berg 165 00:23:26 04:42 Maarssen, — Vrouwen 11
12 Manon Klarenbeek 194 00:23:27 04:42 Maarssen, — Vrouwen 12
13 Dagmar Zomer 230 00:23:29 04:42 Maarssen, — Vrouwen 13
14 Laurien Nijsen 743 00:23:45 04:45 Maarssen, Netherlands Vrouwen 14
15 Anouk Spijkerman 213 00:24:11 04:51 Utrecht, — Vrouwen 15

 

Mannen 5 km

Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Jeroen Bakker 89 00:15:30 03:06 Utrecht, — Mannen 1
2 Imto van Soest 654 00:16:36 03:20 Utrecht, Netherlands Mannen 2
3 Jelle Lugten 116 00:16:44 03:21 Utrecht, — Mannen 3
4 Jarno Van Miltenburg 566 00:16:46 03:22 Soest, Netherlands Mannen 4
5 Alex Frederico 571 00:17:41 03:33 Utrecht, Netherlands Mannen 5
6 Erik van Middelkoop 121 00:17:50 03:34 Den Dolder, — Mannen 6
7 Stefan Wisselink 154 00:17:59 03:36 Diemen, — Mannen 7
8 Erik-Jan Hoogendoorn 103 00:18:01 03:37 Asperen, — Mannen 8
9 Koen Mechtes 750 00:18:14 03:39 Utrecht, Netherlands Mannen 9
10 Rene Gelens 95 00:18:30 03:42 Zeist, — Mannen 10
11 Joop Pauw 615 00:18:34 03:43 Breukelen, Netherlands Mannen 11
12 Arjan Thomas 503 00:18:55 03:47 Utrecht, Netherlands Mannen 12
13 Martin van Dijk 93 00:19:06 03:50 Maarssen, — Mannen 13
14 Jaapjan Verkerk 724 00:19:09 03:50 Nijkerk, Netherlands Mannen 14
15 Dave Dam 507 00:19:12 03:51 Utreht, Netherlands Mannen 15

 

Vrouwen 10 km

Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Anne van der Put 415 00:41:47 04:11 Utrecht, — Vrouwen 1
2 Sanne de Bruin 395 00:43:06 04:19 Utrecht, — Vrouwen 2
3 Puck de Bont 494 00:43:42 04:23 Utrecht, Netherlands Vrouwen 3
4 Tanya Bulavskaya 396 00:43:56 04:24 ‘s-Gravenhage, — Vrouwen 4
5 Daphne Bouman 393 00:44:14 04:26 Maarssen, — Maarssen V 1
6 Mariska Bosschaert 392 00:44:15 04:26 Maarssen, — Maarssen V 2
7 Rosanne van Heijst 580 00:46:34 04:40 Baarn, Netherlands Vrouwen 7
8 Marloes van Laarhoven 647 00:46:58 04:42 Utrecht, Netherlands Vrouwen 8
9 Sofia Dupon 398 00:47:58 04:48 Utrecht, — Vrouwen 9
10 Eunice de Windt 425 00:48:11 04:50 Maarssen, — Maarssen V 3
11 Giluan Butler 636 00:48:59 04:54 Maarssen, Netherlands Maarssen V 4
12 Marieke van Stijn 822 00:50:16 05:02 Utrecht, Netherlands Vrouwen 12
13 Marye Rutten 520 00:50:33 05:04 Utrecht, Netherlands Vrouwen 13
14 Tessa de Jonge 645 00:50:43 05:05 Utrecht, Netherlands Vrouwen 14
15 Jobke Hillaert 405 00:51:02 05:07 Breukelen Ut, — Vrouwen 15

 

Mannen 10 km

Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Cameron Milne 643 00:31:13 03:08 Utrecht, Netherlands Mannen 1
2 Lars Cazander 624 00:33:35 03:22 Utrecht, Netherlands Mannen 2
3 Timo van Beek 243 00:33:36 03:22 Soest, — Mannen 3
4 Jacco Langerak 553 00:35:21 03:33 Utrecht, Netherlands Mannen 4
5 Sander Looymans 309 00:35:28 03:33 Maarssen, — Maarssen M 1
6 Florus van Meijl 314 00:36:05 03:37 Vleuten, — Mannen 6
7 Jorrik Bockting 646 00:36:07 03:37 Utrecht, Netherlands Mannen 7
8 Sipke Kellerman 800 00:36:33 03:40 Utrecht, Netherlands Mannen 8
9 Remco Vetter 552 00:36:45 03:41 Driebergen, Netherlands Mannen 9
10 Jurjen Boog 255 00:36:52 03:42 Utrecht, — Mannen 10
11 Sander van der Kuilen 304 00:37:20 03:44 Nieuwegein, — Mannen 11
12 Auke Timmerman 354 00:37:24 03:45 Utrecht, — Mannen 12
13 Gerben Zomer 386 00:37:44 03:47 Maarssen, — Maarssen M 2
14 Gerard Hueting 660 00:37:47 03:47 Utrecht, Netherlands Mannen 14
15 Christiaan van den Berg 247 00:38:05 03:49 Maarssen, — Maarssen M 3