29 augustus 2017
Hoofdsponsor

2015

De complete uitslagen vind je op de site van Racetimer. Daar kan je zoeken op je naam en zie je precies op welke plek je bent geëindigd. Ook kan iedereen hier een video van zijn/haar finish bekijken.

Hieronder per categorie de top-10.

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden.
Bruto tijd: de tijd vanaf het start signaal.
Netto tijd: de tijd gerekend vanaf het moment dat je de start hebt gepasseerd.
 

Jeugd 1.5KM meisjes

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Uitslag
1 » Merlijne van Doorn 2006 Zeist V 7 6:59
2 » Josephine Bijman 2006 V 525 7:03
3 » Isabella Frissen 2005 V Maarssen 533 7:05
4 » Roos de vries 2007 Maarssen V Maarssen 13 7:38
5 » Lotte Klomp 2006 V 564 7:42
6 » Gwin koppers 2005 Maarssen V Maarssen 11 7:54
7 » Esmee de Lange 2006 Maarssen V Maarssen 12 8:16
8 » Pippa Baas 2006 V Maarssen 561 8:20
9 » Kim de Pijper 2006 V Maarssen 523 8:43
10 » Luna de Pijper 2006 V Maarssen 522 8:54

 

Jeugd 1.5KM jongens

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Uitslag
1 » Hugo Langeberg 2006 M Maarssen 540 6:41
2 » Jens van Seumeren 2007 M Maarssen 549 6:48
3 » Pepijn ter Bals 2005 Maarssen M Maarssen 1 6:55
4 » Rens Kalis 2006 M Maarssen 567 7:11
5 » Bojan Smits 2007 M Maarssen 542 7:18
6 » Paco Dijkstra 2007 M Maarssen 532 7:31
7 » Levy Slager 2008 M Maarssen 544 7:34
8 » Daan Pastoor 2005 Maarssen M Maarssen 5 8:00
9 » Sven van de Ruit 2008 M 560 8:08
10 » Bram van de Ruit 2010 M 559 8:33

 

Jeugd 3KM meisjes

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Uitslag
1 » Emma Kamer 2006 Vleuten V 47 13:35
2 » Leonie Mariën 2004 Maarssen V Maarssen 48 13:57
3 » Lilian Eslami 2004 V Maarssen 521 13:59
4 » Anne Hardeman 2004 Maarssen V Maarssen 46 14:20
5 » Dagmar Zomer 2005 Maarssen V Maarssen 50 14:25
6 » Daantje Klomp 2005 V 563 15:08
7 » Siri ter Bals 2004 Maarssen V Maarssen 45 15:25
8 » Lara de Vugt 2006 V Maarssen 520 15:39
9 » Isa van den Heuvel 2005 V Maarssen 527 16:29
10 » Floor Vrijssen 2005 V Maarssen 565 17:17
11 » Fréderique Bijman 2004 V 524 17:17

 

Jeugd 3KM jongens

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Uitslag
1 » Levi Kabo Maarssen M Maarssen 38 12:11
2 » Karol Schopping 2005 M 608 12:21
3 » Harm Welleweerd 2006 M 566 12:27
4 » Francesco Mastracchi 2003 Breukelen Ut M 18 12:36
5 » Tommy van Es 2005 Maarssen M Maarssen 15 13:07
6 » Karsten Visser 2003 Oud Zuilen M 21 13:10
7 » Siem Every Maarssen M Maarssen 35 13:27
8 » Joris Ritter Maarssen M Maarssen 40 13:50
9 » Floris van Dam Maarssen M Maarssen 34 13:59
10 » Jens van Eyk Maarssen M Maarssen 36 13:59

 

5KM Vrouwen

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Charlie Nijenhuis 2000 Breukelen Ut V 170 (21:12) 21:16
2 » Carolina Verspuij 1970 Maarssen V 505 (21:55) 21:59
3 » Bonnie van Huik 1987 V 753 (21:57) 22:24
4 » Vera Hoebers 1983 V 779 (22:30) 22:36
5 » Marleen Vos 1983 Maarssen V 509 (22:57) 23:01
6 » Akke van der Bij 1974 Utrecht V 116 (23:41) 24:22:00
7 » Anouk Beursgens 2001 V Maarssen 576 (24:38) 25:15:00
8 » Jeske Smedema 1999 Oud Zuilen V 189 (25:15) 25:17:00
9 » Maarke Roelofs 1986 Utrecht V 184 (24:32) 25:19:00
10 » Amy Jill Cornelissen 2002 Maarssen V Maarssen 129 (25:00) 25:27:00
11 » Natasa Nedeski 1987 Utrecht V 168 (25:13) 25:27:00

 

5KM Mannen

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Lars Cazander 1992 M 771 (16:04) 16:04
2 » Vincent Veldstra 1976 M 748 (17:00) 17:00
3 » Cess van Maanen M 776 (17:27) 17:27
4 » Arnoud Ens 1986 Utrecht M 63 (17:36) 17:36
5 » Ronald van den Heuvel 1982 M 645 (17:42) 17:42
6 » Eric Korver 1969 M 641 (17:48) 17:50
7 » Luc van der Eijk 1993 M 767 (17:52) 17:53
8 » Rutger Kramer 1976 M 743 (18:01) 18:01
9 » Reinier Stroo 1980 M 747 (18:04) 18:04
10 » Camiel Verweij 1966 M Maarssen 611 (18:25) 18:25

 

10KM Vrouwen

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Patricia Schreurs 1976 V 571 (37:43) 37:43:00
2 » Merle van Rijn 1989 V 795 (39:35) 39:36:00
3 » Anouk Spaanderman 1986 Utrecht V 491 (41:53) 42:26:00
4 » Mariska Bosschaert 1980 Maarssen V Maarssen 433 (42:46) 42:47:00
5 » Marlies Hellwig 1980 Maarssen V Maarssen 446 (45:47) 46:29:00
6 » Mariska Starrenburg 1977 Zeist V 494 (47:11) 47:23:00
7 » Marjolein Bonthuis 1984 Breukelen Ut V 432 (47:56) 48:25:00
8 » Kiki Weber 1989 V 689 (47:45) 48:27:00
9 » Marian Broerse 1976 V 598 (48:22) 48:52:00
10 » Wanda van den Dikkenberg 1977 Maarssen V Maarssen 440 (48:45) 49:17:00

 

10KM Mannen

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Milco Driessen 1988 M 721 (33:00) 33:00:00
2 » William Verheul 1980 M 805 (34:18) 34:18:00
3 » Jeffrey Vork 1985 M 668 (35:05) 35:05:00
4 » Ynse Leijtens 1982 Utrecht M 310 (35:25) 35:25:00
5 » Jan Schouten 1989 De Meern M 364 (36:00) 36:01:00
6 » Florus van Meijl 1982 ‘s-Hertogenbosch M 322 (36:13) 36:16:00
7 » Fokko Smedema 1987 Leeuwarden M 370 (36:37) 36:38:00
8 » Dick van Dam 1962 Ede Gld M 247 (35:01) 36:45:00
9 » Ubuter Foppen 1988 M 711 (36:54) 36:54:00
10 » René Loozen 1968 M 613 (37:26) 37:26:00