29 augustus 2017
Hoofdsponsor

2014

De complete uitslagen vind je op de site van Racetimer. Daar kan je zoeken op je naam en zie je precies op welke plek je bent geëindigd. Ook kan iedereen hier een video van zijn/haar finish bekijken.

Hieronder per categorie de top-10.

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden.
Bruto tijd: de tijd vanaf het start signaal.
Netto tijd: de tijd gerekend vanaf het moment dat je de start hebt gepasseerd.

 

JEUGD 1.5KM MEISJES

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Anne Hardeman 2004 Maarssen V Maarssen 4 (7:11) 7:12
2 » Dagmar Zomer 2005 Maarssen V Maarssen 17 (7:20) 7:21
2 » Chardonnay Stegers Maarssen V Maarssen 538 (7:20) 7:21
4 » Maud van den Heuvel 2005 Maarssen V Maarssen 535 (7:23) 7:23
5 » Bente Joling 2006 Maarssen V Maarssen 9 (7:36) 7:38
6 » Floor Vijsen 2005 Maarssen V Maarssen 533 (7:40) 7:41
7 » Eva Lanjouw 2004 Maarssen V Maarssen 529 (7:48) 7:50
8 » Reeke Janse 2005 Maarssen V Maarssen 537 (8:05) 8:05
9 » Heidi Flipse 2006 Maarssen V Maarssen 517 (8:25) 8:27
10 » Lisa Hessing 2005 Maarssen V Maarssen 541 (8:27) 8:28

 

JEUGD 1.5KM JONGENS

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Wouter van Gorcom 2004 Utrecht M 3 (6:23) 6:23
2 » Ties van Seumeren 2004 Maarssen M Maarssen 546 (6:31) 6:31
3 » Arne Visser 2005 Maarssen M Maarssen 15 (6:37) 6:37
4 » Joep Bon 2005 Oud Zuilen M 548 (6:41) 6:41
5 » Hein Hofstee 2005 Maarssen M Maarssen 6 (6:58) 6:58
6 » Pepijn ter Bals 2005 Maarssen M Maarssen 2 (7:07) 7:07
6 » Tjeerd Metz 2005 Nieuwer ter Aa M 545 (7:07) 7:07
8 » Pepijn Vanstraten 2007 Maarssen M Maarssen 515 (7:13) 7:13
9 » Siem Every 2005 Maarssen M Maarssen 531 (7:14) 7:14
10 » Tigo Dijkstra 2005 Maarssen M Maarssen 543 (7:17) 7:17

 

JEUGD 3KM MEISJES

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Tessa Verweij 2002 Maarssen V Maarssen 510 (12:55) 12:55
2 » Mara van der Kuij 2003 Maarssen V Maarssen 815 (14:03) 14:05
3 » Amy Cornelissen Maarssen V Maarssen 498 (14:11) 14:14
4 » Leonie Mariën 2004 Maarssen V Maarssen 820 (14:36) 14:39
5 » Lilian Elsami 2004 Maarssen V Maarssen 809 (14:38) 14:40
6 » Eva Spelbos 2002 Maarssen V Maarssen 822 (14:45) 14:46
7 » Jitske Van Engelen 2003 Maarssen V Maarssen 816 (15:00) 15:02
8 » Marleen de Buck 2003 Maarssen V Maarssen 812 (15:00) 15:03
9 » Mette Kabo 2002 Maarssen V Maarssen 27 (15:02) 15:05
10 » Marit Visser 2003 Maarssen V Maarssen 544 (15:06) 15:09

 

JEUGD 3KM JONGENS

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Ok de Kiefte 2001 Utrecht M 30 (11:36) 11:36
2 » William Knol 2004 Utrecht M 32 (12:18) 12:18
3 » Stijn Prijten 2001 Maarssen M Maarssen 37 (12:59) 13:01
4 » Raf Every 2002 Maarssen M Maarssen 508 (13:21) 13:21
5 » Sander Schijf 2003 Houten M 40 (13:22) 13:22
6 » Bram Datema 2003 Maarssen M Maarssen 511 (13:32) 13:32
7 » Koen Yeth 2003 Maarssen M Maarssen 509 (13:36) 13:37
8 » Levi Kabo 2004 Maarssen M Maarssen 28 (13:37) 13:39
9 » Timo de Jong 2003 Maarssen M Maarssen 803 (13:37) 13:39
10 » Ties Boogaard 2003 Maarssen M Maarssen 20 (13:39) 13:40

 

5KM VROUWEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Lorraine Bruin 1967 Nieuwegein V 715 (19:04) 19:04
2 » Yvonne van der Helm 1967 Nieuwegein V 722 (20:20) 20:21
3 » Laurien van Oers 1989 Utrecht V 924 (20:56) 20:59
4 » Monica Gorska 1979 Utrecht V 907 (21:15) 21:20
5 » Vera Hoepers 1983 Utrecht V 577 (22:03) 22:08
6 » Faiza Boujaafar 1981 Utrecht V 65 (22:23) 22:32
7 » Eva de Bruin 1998 Kockengen V 768 (22:36) 22:52
8 » Wanda van den Dikkenberg 1977 Maarssen V Maarssen 74 (23:20) 23:26
9 » Marleen Vos 1983 Maarssen V 476 (24:38) 24:52
10 » Martine van Ekris 1991 Vinkeveen V 905 (24:22) 24:53

 

5KM MANNEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Petrus Lemes 1967 Almere M 952 (18:14) 18:15
2 » Rene Rensen 1962 Utrecht M 143 (18:19) 18:20
3 » Erik van Middelkoop 1982 Utrecht M 901 (18:53) 18:58
4 » Tobias Reurs 1988 Maarssen M Maarssen 144 (18:56) 19:15
5 » Dave Eikelenboom 1985 Maarssen M Maarssen 81 (18:59) 19:18
6 » Jerry Weldam 1970 De Meern M 593 (19:08) 19:21
7 » Duco Harte 1982 Amsterdam M 91 (19:27) 19:31
8 » Jelmer Hoeksma 1987 Utrecht M 101 (19:08) 19:34
9 » Rene Hermsen 1977 Maarssen M Maarssen 716 (19:36) 19:40
10 » Ruud Verhoef 1960 Utrecht M 596 (19:42) 19:42

 

10KM VROUWEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Mariska Bosschaert 1980 Maarssen V Maarssen 995 (41:33) 41:35
2 » Megan Wagenaar 1992 Utrecht V 480 (41:20) 41:57
3 » Nienke van ’t dorp 1986 Utrecht V 607 (44:25) 44:44
4 » Sandra Jacobs 1986 Utrecht V 326 (46:13) 46:32
5 » Laukien Waaijer 1987 Amsterdam V 697 (45:59) 46:45
6 » Anouk Spaanderman 1986 Utrecht V 991 (45:07) 46:46
7 » Linda Schoe 1978 Utrecht V 427 (46:50) 46:59
8 » Christel Timmer 1981 Vleuten V 449 (47:27) 47:35
9 » Britt Verstegen 1962 Utrecht V 667 (47:13) 47:41
10 » Marianne van Steenbeek 1982 Utrecht V 439 (48:04) 48:13

 

10KM MANNEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Timo van Beek 1989 Soest M 233 (33:40) 33:40
2 » Wilfred Bruil 1979 Ede M 866 (35:01) 35:01
3 » Gerben Zomer 1971 Maarssen M Maarssen 491 (35:15) 35:15
4 » Jasper Verheul 1991 Maarssen M Maarssen 637 (36:55) 36:55
5 » Erik-Jan Hoogendoorn 1980 Kedichem M 321 (37:26) 37:31
6 » Okke Swildens 1996 Tienhoven M 622 (37:30) 37:31
7 » Marco Vet 1970 Haarzuilens M 469 (37:38) 37:42
8 » Camiel Verweij 1966 Maarssen M Maarssen 629 (38:11) 38:11
9 » Arjan Verkerk 1979 Nieuwegein M 463 (38:14) 38:17
10 » Bouke Wilens 1981 Utrecht M 986 (38:24) 38:26