29 augustus 2017
Hoofdsponsor

2013

De complete uitslagen vind je op deze site. Daar kan je zoeken op je naam en zie je precies op welke plek je bent geëindigd.

Hieronder per categorie de top-10.

Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden.
Bruto tijd: de tijd vanaf het start signaal.
Netto tijd: de tijd gerekend vanaf het moment dat je de start hebt gepasseerd.

 

JEUGD 1.5KM MEISJES

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Marida Joosse 2003 Utrecht V 683 (6:54) 6:57
2 » Leonie Marien 2004 Maarssen V 684 (7:17) 7:18
3 » Lilian Eslami 2004 Maarssen V 318 (7:19) 7:20
4 » Victoria Hulst 2004 V 952 (7:30) 7:31
5 » Vivian de Wolf 2004 Maarssen V 946 (7:45) 7:49
6 » Max Bouwman 2004 Loosdrecht V 947 (7:47) 7:51
7 » Katoo Sluis 2003 V 950 (7:51) 7:52
8 » Anne Hardeman 2004 Maarssen V 681 (7:58) 8:01
9 » Lisa Hassing 2005 Maarssen V 944 (8:07) 8:09
10 » Dana van Arem 2004 Maarssen V 948 (8:21) 8:25

 

JEUGD 1.5KM JONGENS

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Pim van de Berg 2003 Maarssen M 343 (6:24) 6:24
2 » Luc van Riessen 2004 M 333 (6:34) 6:34
3 » Job Kooren 2004 Maarssen M 327 (6:35) 6:35
4 » Altay Sisli 2003 Oud Zuilen M 13 (6:41) 6:41
5 » Levi Kabo 2004 Maarssen M 7 (6:48) 6:48
6 » Orne Vissen 2005 Maarssen M 329 (6:53) 6:53
7 » tim spelier M 336 (6:53) 6:53
8 » Hein Hofstee 2005 Maarssen M 6 (7:21) 7:22
9 » Jort van Veltum 2005 Vleuten M 353 (7:29) 7:29
10 » Ingmar Spaans 2004 Tienhoven Ut M 14 (7:30) 7:30

 

JEUGD 3KM MEISJES

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Tessa Verweij 2002 Maarssen V 701 (14:01) 14:01
2 » Lois Endeveld 2001 Maarssen V 694 (14:25) 14:26
3 » Anouk Beursgens 2001 Maarssen V 692 (15:22) 15:24
4 » Mette Kabo 2002 Maarssen V 697 (15:51) 15:52
5 » Jitske van Engelen 2003 V 953 (16:06) 16:07
6 » Floor Vrijssen 2005 Maarssen V 704 (16:19) 16:21
7 » Kerstin Putman 2003 V 1051 (17:00) 17:00
8 » Jip Vrijssen 2003 Maarssen V 705 (17:03) 17:03
9 » Marit Visser 2003 Maarssen V 702 (17:06) 17:06
10 » Bente Joling 2006 V 954 (17:41) 17:43

 

JEUGD 3KM JONGENS

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Niels Visser 2001 Maarssen M 27 (11:44) 11:44
2 » Stan de Vries 2001 Maarssen M 341 (11:53) 11:53
3 » Björn van Gorkom 2001 Maarssen M 18 (12:27) 12:27
4 » Rens van Steenveldt 2001 Oud-Zuilen M 360 (12:57) 12:57
5 » Lucas van der Vaart 2002 M 351 (12:57) 12:57
6 » Liam Szczerba 2001 Maarssen M 25 (13:07) 13:07
7 » Bram de Bos 2002 Maarssen M 357 (13:26) 13:26
8 » Guus van Vliet 2001 Maarssen M 28 (13:30) 13:30
9 » Julius Verheijen 2002 Maarssen M 361 (13:39) 13:39
10 » Olivier Jans 2000 Maarssen M 21 (13:54) 13:54

 

5KM VROUWEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Lotte van Munster 1993 Vleuten V 796 (21:34) 21:34
2 » Jannet Vermeulen 1955 Vleuten V 1016 (21:30) 21:39
3 » Per van Huis 1959 Utrecht V 529 (22:04) 22:05
4 » Ellen Heerink 1987 Utrecht V 881 (22:47) 22:53
5 » Vacques Lezer 1955 Huizen V 654 (23:13) 23:15
6 » Rilana van de Kant 1981 Maarssen V 769 (23:53) 24:03
7 » Nicole van Klink 1989 Utrecht V 775 (23:47) 24:07
8 » Nienke van Kesteren 1979 De Meern V 773 (24:18) 24:21
9 » Vera Hoebers 1983 Utrecht V 884 (24:23) 25:36
10 » Stefanie van den Broek 1991 Utrecht V 731 (23:55) 25:40

 

5KM MANNEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Millo Driessen 1988 Utrecht M 519 (15:29) 15:29
2 » Ids Dijkstra 1994 Utrecht M 50 (16:44) 16:44
3 » Fenno Polderman 1993 Woerden M 492 (17:35) 17:35
4 » Sven de Paauw 1992 Maarssen M 86 (18:07) 18:08
5 » Clifton Struiken 1986 Amsterdam M 106 (18:28) 18:30
6 » Maarten de bree M 534 (18:43) 18:43
7 » Casper Peters 1991 Maarssen M 89 (18:50) 18:53
8 » Camrel Verweij M 391 (18:55) 18:55
9 » Daan de Langen Breukelen Ut M 74 (18:57) 18:57
10 » Daan Dekker 1993 Utrecht M 564 (19:02) 19:02
11 » Patrick Mebelaar 1982 IJsselstein M 569 (18:55) 19:11

 

10KM VROUWEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Lorraine Bruin 1967 Nieuwegein V 870 (40:47) 40:48
2 » Carolina Verspuij 1970 V Maarssen 1040 (43:30) 43:34
3 » Mieke van Kollenburg 1983 Utrecht V 893 (43:44) 44:36
4 » Liesbeth Elling V 1014 (45:19) 45:22
5 » Marga Lesterhuis 1955 Huizen V 898 (45:58) 46:08
6 » Wietske Donkersloot 1976 V 1024 (46:08) 46:41
7 » Pieteke van Werpen V Maarssen 1015 (47:32) 47:40
8 » Anika Klunder 1981 Utrecht V 889 (47:40) 47:55
9 » Michelle Mandemaker 1986 V 963 (48:08) 48:17
10 » Trees Vermeulen 1952 De Meern V 928 (47:34) 48:21

 

10KM MANNEN

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1 » Jeffrey Vork 1985 Breukelen M 587 (34:01) 34:01
2 » Lars Cazander M 389 (34:33) 34:33
3 » Timo van Beek 1989 M 436 (34:38) 34:38
4 » Jop Teepen 1987 Utrecht M 279 (34:49) 34:51
5 » Gerben Zomer 1971 Maarssen M Maarssen 425 (35:26) 35:26
6 » Arjan Kaashoek 1983 Ameide M 203 (36:07) 36:07
7 » Harm van Dijken 1979 Amersfoort M 456 (36:21) 36:22
8 » Karel Peket 1981 Nieuwland M 426 (36:52) 36:53
9 » André van Loo 1984 Nieuwegein M 427 (38:01) 38:20
10 » Remko Klijn 1967 M 449 (38:23) 38:25